Garáž.cz
Vyhledat
Osobní menu
Seznam.cz
Hlavní menu
Zavřít menu
Moje sledované
Novinky
Ze světa automobilek
Zajímavosti
Co je kde na prodej
Tuning a přestavby
Hry a filmy
Kvízy
Testy
Nová auta
Ojetiny
Youngtimery a veterány
První dojmy
Fenomény
Motorky
Servis
Jak na to
Legislativa
Čísla a statistiky
Nákup auta
Obytné vozy
Historie
O autech a technice
O lidech
Reportáže
Auto-moto muzea
Rozhovory
Podcast
Blog
Události
Rally
Auto roku
Formule 1
Legendy 2024
Videa
Wiki
záhlaví
Garáž.cz
Garáž rubriky 1. úrovně
Novinky
Zajímavosti
Testy
Motorky
Servis
Historie
Ojetá auta
Podcast
Reportáže
Blog
Události
Videa
Wiki
Moje sledované
Více
Drobečková navigace
Garáž.cz
Testy
Ojetá auta
Test ojetiny: Elektrická Škoda Citigo-e iV ujede 300 km. Na většinu cest to vystačí bohatě
Diskuze
Diskuze k článku
Hlavní obsah
Zpět do článku
Ojetá auta
-
18. 8. 2022
Test ojetiny: Elektrická Škoda Citigo-e iV ujede 300 km. Na většinu cest to vystačí bohatě
Nejnovější články
Youngtimery a veterány
-
19. 4. 2025
Luxusní Jaguar XJ byl v devadesátkách ještě úžasné auto. Jezdí jako nic jiného, je celkem spolehlivý a koupíte ho pod sto tisíc
Jaguary XJ generace X300 jsou na cenovém dně. Právě to může být pro někoho prvním důvodem, proč si ho pořídit. Já se ale toho svého nedávno zbavil a teď toho trochu lituju, protože to bylo úžasné auto.
Novinky
-
včera
Oblíbené rodinné SUV můžete pořídit výhodně. Nové Volvo XC90 můžete mít nyní ihned doma
Pokud sháníte hezký vánoční dárek, tak už dál nehledejte. Volvo totiž nabízí své velké rodinné SUV XC90 jako skladovku, kterou si můžete hned odvézt, navíc za velmi výhodných podmínek.
Zajímavosti
-
včera
Kolik si vydělali jezdci F1 v sezoně 2025? Verstappen zůstává první, k obrovskému balíku se protrápil i Hamilton
Magazín Forbes publikoval desítku nejvyšších výdělků pilotů formule 1 za celou sezonu 2025. Najdeme v ní šampiony, veterány, ale překvapivě i jednoho nováčka.
První dojmy
-
včera
Toyota výrazně modernizovala model, který na konkurenci začínal ztrácet. Na první pohled to nepoznáte
Vypadá skoro stejně, s technikou se ale děly věci. Toyota bZ4X se zlepšila ve všech podstatných parametrech.
Reportáže
-
včera
Má křídla, ale nelétá: Futuristický koncept Peugeotu je výkladní skříň designu. Ale co ten podivný volant?
Při příležitosti seznámení s novým Peugeotem 308 jsme si mohli pěkně zblízka prohlédnout také koncept Polygon. Ten kromě odvážného designu zaujme hlavně jednou novinkou, ze které se vám zamotá hlava, ale ne ruce.
Novinky
-
včera
Španělský závod Seatu a Cupry hlásí revoluční změnu! Těžit z ní bude celý koncern včetně Škody
Továrna Seatu v Martorellu slavnostně startuje výrobu bateriových systémů pro budoucí městské elektromobily. Nejen značek Seat a Cupra, ale i elektrických drobečků od Volkswagenu nebo Škody.
Načítám
Zobrazit další články
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
×
Diskuze - Test ojetiny Elektrická Škoda Citigo-e iV ujede 300 km